MATURITNÍ PLES

Ten chlapík, co před půlnocí na pódiu dělá bubliny z mýdlové vody, zaujme tak možná první dvě minuty. Pak se návštěvníci plesu vrátí ke konverzaci nebo se jdou k baru občerstvit. Ale na klasickém videu z maturitního plesu si to divák musí vytrpět celých patnáct minut bublifukářovy produkce. Nebo si bude muset video přetočit.

Pokud nechcete nechat diváky sledující video z vašeho plesu trpět, objednejte si záznam od týmu Videoakce.cz. A budete se pak u jeho sledování bavit možná více, než se bavili přímí účastníci plesu. Dostanete video, u kterého nejenže nebudete muset přetáčet nudné pasáže, ale diváci si jej budou chtít pouštět opakovaně.

Video z maturitního plesu mé třídy 4.G Městského gymnázia Jirkov se mi velmi líbí, je natočeno vkusně, s citem pro jedinečné okamžiky a atmosféru, emotivně zvolenou hudbou a studenti i já osobně, máme díky jeho práci fantastickou video vzpomínku na tento společný večer. Moc děkuji.

Mgr. Miroslav Rovenský, třídní profesor

Ladislav Bittner nám natočil videoklip z našeho maturitního plesu a jako studentka jsem z jeho práce velice nadšená. Celý náš večer dokázal shrnout do deseti minut. Což je úplně super. Když chci někomu, kdo se nezúčastnil plesu něco ukázat, tak mu pustím právě tohle video a je tam všechno. Nemusím nikoho zatěžovat dvouhodinovým vyprávěním a pouštěním videa celého večera. Je to super a všem se video moc líbí.

Tereza Lingrová, studentka

– pro domluvení nezávazné konzultace pošlete SMS na 777 61 65 40 a my se vám ozveme