O MNĚ

Kdo jsem a co Vám mohu nabídnout

 

bittner_NS

KDO JSEM

Jmenuji se Ladislav Bittner. Baví mě natáčet a stříhat videa, která následně baví diváky. Umím naslouchat příběhům, které dokáži zajímavě převyprávět v podobě krátkého filmu. Mám k tomu vše potřebné. Hlavu plnou nápadů, vkus, zkušenosti, vstřícný přístup a moderní technické vybavení.
Více se o mně můžete dozvědět na mém blogu.

CO NATÁČÍM

Všechno, co mě baví. Jenom v takovém případě pak výsledek mé práce může bavit i někoho jiného. Nepatřím mezi tvůrce, kteří natočí cokoliv, za co dostanou zaplaceno. Mám svoji představu o tom, jak má video vypadat. Když se shoduje s představou objednatele, můžeme se společně pustit do práce. Bydlím v Chomutově, ale v případě dohody nemám problém přijet kamkoliv.

Netrapte diváky vašeho maturitního videa dvěma hodinami záznamu. To podstatné z vašeho plesu se vejde do deseti minut. Nevěříte? Tak se podívejte.

Myslíte si, že někoho bude bavit sledovat video, kde si novomanželé vymění prstýnky a pak se jedou bavit zametáním rozbitého nádobí? Zasloužíte si víc.

Jsem aktivní sportovec, ke sportu mám kladný vztah i jako divák. Díky tomu dokáži vytvořit sportovní videa, kde nechybí akce, ani emoce. Velmi úspěšná byla například má fanouškovská videa pro Piráty Chomutov.

Jedno zda se jedná o oslavu padesátin, maturitní ples nebo první mejdan. Vše se dá natočit jako hollywoodský biják. Stejně zábavný jako oslava samotná.

Jako otec tří dětí vím, jak by měla vypadat videa s dětmi v hlavní roli. I takové snímky se dají udělat vkusně, aby se na ně jednou Vaše děti nestyděly dívat. Aktuálně jsou populární videa z plavání dětí pod vodou.

TECHNICKÉ VYBAVENÍ

Můžete mít vynikající nápady, ale bez kvalitní techniky kvalitní video nevznikne.

Absolutní špička v kategorii zrcadlovek pro natáčení videí. Umožňuje natáčet video v rozlišení 4K, používám nejraději se světelným objektivem 25 mm f/1.4.

Vhodné jako doplňková kamera ke GH5. Téměř filmových záběrů je docíleno při použití velmi kvalitního objektivu 12-35 mm f/2,8 ASPH.

Sportovní kamera umožňující oživit videa záběry z outdoorových aktivit, velmi efektní jsou i videa natáčená pod vodou, v současné době je to nejlepší kamera svého druhu.

Pro střih videa ve Full HD potřebujete velmi silný počítač obsahující vyladěné kompotenty a disponující stabilním operačním systémem. To Apple zcela jistě umí nabídnout.

Nakupuji ve FotoŠkoda